Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Imunita,záněty,závažné nemoci

Aktiv Kyselina listová, 30 tbl, Virde

Výrobce: Virde   
Dostupnost: skladem

Aktiv Kyselina listová s vitamíny B2,B6 a B12 se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Pomáhá udržovat normální krvetvorbu, syntézu aminokyselin a hladinu homocysteinu. Napomáhá k normalizaci hladiny homocysteinu , který je spouštěcím faktorem většiny civilizačních onemocnění . vysokého tlaku, nádorových onemocnění, neplodnosti, Alzheimerovy choroby apod.. Kyselina listová příznivě působí na funkci imunitního systému a na psychickou činnost, podílí se na snižování únavy a vyčerpání. Vitamín B2 přispívá k normální činnosti nervového systému, energetického metabolismu i k udržení normálního stavu zraku. Pomáhá zachovat zdravou kůži, sliznice a tvorbu červených krvinek. Vitamín B6 podporuje funkci imunitního systému, tvorbu červených krvinek a energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání. Vitamín B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek a dělení buněk, posiluje imunitní systém a energetický metabolismus. Přípravek je vhodný při dlouhodobém užívání léčiv a hormonální antikoncepci, při vysoké konzumaci kávy a alkoholu.

Cena: 80,00 Kč  
 ks balení: 30 tobolek.

Užití: 1 tobolka denně

není určeno pro děti do 14 let.

Složení: maltodextrin (plnidlo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), vitamín B2 (riboflavin) 4 mg (tj. 286 % doporučené denní dávky), vitamín B6 (pyridoxin) 4 mg (tj. 286 % DDD), kyselina listová 400 µg (tj. 200 % DDD), vitamín B12 (kobalamin) 2 µg (tj. 80 % DDD) v 1 tobolce.
Obal tobolky: želatina, glycerin

Upozornění: tento produkt je zařazen jako doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není náhradou pestré stravy.
zpět


Provozovatel serveru: Voňavý krámek, s.r.o., IČ: 293 86 730
Telefon: 721237800 www.vonavykramek.cz, vonavykramek@seznam.cz

Provozováno na systému PremiumSHOP