Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Imunita,záněty,závažné nemoci

Aktiv Kyselina listová, 30 tob.

Výrobce: Virde   
Dostupnost: skladem

řadou vitaminu B B2 - B6 - B12 Doplněk stravy. 30 tobolek Kyselina listová se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Pomáhá udržovat normální krvetvorbu, syntézu aminokyselin a metabolismus homocysteinu. Příznivě působí na funkci imunitního systému a na psychickou činnost, podílí se na snižování únavy a vyčerpání. Vitamín B2 přispívá k činnosti nervového systému, energetického metabolismu i k udržení normálního stavu zraku. Pomáhá zachovat normální stav pokožky a sliznic, i tvorbu červených krvinek. Vitamín B6 podporuje funkci imunitního systému, tvorbu červených krvinek a energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání, podílí se na regulaci hormonální aktivity. Vitamín B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek, podílí se na procesu dělení buněk, podporuje imunitní systém a energetický metabolismus. Přípravek je vhodný při dlouhodobém užívání léčiv a hormonální antikoncepci, při vysoké konzumaci kávy a alkoholu.

Cena: 98,00 Kč  
 ks 

balení: 30 tobolek.

Užití: 1 tobolka denně

není určeno pro děti do 14 let.


Složení: maltodextrin (plnidlo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), vitamín B2 (riboflavin) 4 mg (tj. 286 % doporučené denní dávky), vitamín B6 (pyridoxin) 4 mg (tj. 286 % doporučené denní dávky), kyselina listová 400 µg (tj. 200 % doporučené denní dávky), vitamín B12 (kobalamin) 2 µg (tj. 80 % doporučené denní dávky) v 1 tobolce. Obal tobolky: želatina, glycerin.

Upozornění: tento produkt je zařazen jako doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není náhradou pestré stravy.
zpět


Provozovatel serveru: Voňavý krámek, s.r.o., IČ: 293 86 730
Telefon: 721237800 www.vonavykramek.cz, vonavykramek@seznam.cz

Provozováno na systému PremiumSHOP