Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Artróza, artritida, šlachy | Pohybová soustava

REUMEX 90 tob. pro podporu chrupavek a kloubů


Obsahuje důležité živiny pro chrupavky kloubů, působí protizánětlivě a tlumí bolest. Při dlouhodobém užívání zlepšuje látkovou výměnu a zvyšuje obsah vody v chrupavkách a obecně ve vazivových tkáních a pokožce.

Cena: 750,00 Kč  

Novozélandská slávka zelenoústá (Perna canalicula) a kadidlovník v celulózových vegetariánských kapslích po 540 mg. Obsahuje důležité živiny pro chrupavky Vašich kloubů, působí protizánětlivě a tlumí bolest. Při dlouhodobém užívání zlepšuje látkovou výměnu a zvyšuje obsah vody v chrupavkách a obecně ve vazivových tkáních a pokožce.  Kapsle na klouby se vyznačují vysokým obsahem novozélandské slávky zelenoústé (Perna canalicula). O novozéladnských slávkách zelenústých je známo, že kromě minerálů obsahují glukosamin sulfát. Tyto proteinové struktury jsou podobné těm, které v lidském těle tvoří strukturální podstatu pojivové tkáně a chrupavky a jsou důležité pro funkci kloubů. Kloubní kapsle se slávkou zelenoústou v prášku zvyšují pružnost vazů šlach a kloubů. Stopové prvky selen a zinek, spolu s vitaminy C a E, jsou účinnými antioxidanty. Chrání buňky a podporují imunitní systém.

Složení: Obsah látek v 1 denní dávce = 1 tobolce novozélandská slávka zelenoústá200 mg vrbová kůra100 mg E464 hydroxypropylmethycelulóza 40 mg Přírodní MSM (metylsulfonylmetan) 50 mg Chondroitinsulfát 40 mg kadidlovník extrakt 10 mg Plniva: Kukuřičný škrob E551 Oxid křemičitý (zabraňuje zvlhnutí výrobku)
Užívání: každý den před hlavním jídlem zapijte 1 kapsli dostatečným objemem vody.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku!
Skladujte řádně uzavřené, v chladu a mimo dosah dětí!

Balení: 90 tobolek po 465 mgzpět


Provozovatel serveru: Voňavý krámek, s.r.o., IČ: 293 86 730
Telefon: 721237800 www.vonavykramek.cz, vonavykramek@seznam.cz

Provozováno na systému PremiumSHOP