Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Smyslová soustava

Ústní voda s propolisem

Výrobce: Pleva   
Dostupnost: skladem

je určena k výplachu ústní dutiny, má zklidňující účinky, působí na kazivost zubů, krvácivost dásní a zpevňuje dásně. Obsahuje výtažek z heřmánku, osvěžuje a působí příjemný pocit v ústech.

Cena: 75,00 Kč  
 ks 

balení: 50 g

Paradentóza je velmi častá infekce. Vzniká působením bakterií, které se usazují na zubech a dásních a vytváří zubní plak, který poškozuje zubní sklovinu a je příčinou vzniku zubního kazu. Neléčený zubní kaz a především usazený zubní kámen je vedle nedostatečné zubní hygieny  hlavní příčinou zánětu dásní a paradentózy.

Při prvních příznacích je nutné správné čištění zubů - chrup by se měl čistit nejméně 2x denně pomocí měkkého kartáčku.  Zubní plak musí být hlavně odstraňován v mezizubních prostorech pomocí dentální nitě nebo mezizubního kartáčku, pokud možno po každém hlavním jídle.. Doporučuje se čištění jazyku, na kterém ulpívá nejvíce bakterií. A samozřejmě používání vhodné antibakteriální ústní vody (určené pro podpůrnou léčbu paradentózy). Alespoň 2x týdně lehce vmasírovat do dásní práškový vitamín C , který má svíravý účinek a podporuje léčbu paradentózy.  Ke všem výše zmiňovaným úkonům nutno zařadit Koenzym Q10, který omezuje viklání zubů a podpůrný vápník.zpět


Provozovatel serveru: Voňavý krámek, s.r.o., IČ: 293 86 730
Telefon: 721237800 www.vonavykramek.cz, vonavykramek@seznam.cz

Provozováno na systému PremiumSHOP