Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Vitamíny,minerály

V-stop - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Výrobce: Bylinné kapky   
Dostupnost: skladem

V-stop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému. Směs bylin působí na nejmenší z mikroorganismů (který se zde nemůže jmenovat a které nás nyní tolik trápí)

Cena: 120,00 Kč  154,00 Kč
Ušetříte: 34,00 Kč
 ks 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - třapatka nachová (Echinacea purpurea), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), černý bez plod (Sambucus nigra), dračí krev, šalvěj červenokořenná (Salvia miltiorrhiza), šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) a kozinec blanitý (Astragalus membranaceus).

Třapatka nachová obsahuje látky, které působí přímo na nejmenší mikroorganismy a zároveň aktivuje imunitní systém. Lékořice lysá obsahuje glycyrrhizin, rovněž s výše uvedeným působením. Plod černého bezu je přírodní *** a zároveň udržuje normální činnost kloubů při napadení těla nejmenším mikroorganismem. Působí i na potíže svalů. Podle některých výzkumů jsou látky obsažené v plodu černého bezu schopny blokovat průchod nejmenšího mikroorganismu buněčnou membránou. Šalvěj červenokořenná posiluje a chrání buňky napadené nejmenším mikroorganismem a podporuje regeneraci tkání. Šišák bajkalský brání reprodukci nejmenšího mikroorganismu. Kozinec aktivuje organismus pro boj s nejmenším mikroorganismem a má na něj i přímé působení.

Balení: 50 ml


Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

z antibiotik, angíny, antibiotika, přírodní antibiotikum, bylinná, zánět, záněty mandlí,antibakteriální,bolí mě v krku.

 

 zpět


Provozovatel serveru: Voňavý krámek, s.r.o., IČ: 293 86 730
Telefon: 721237800 www.vonavykramek.cz, vonavykramek@seznam.cz

Provozováno na systému PremiumSHOP