Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Endokrinní soustava

Štítná žláza hypofunkce, kapky z řady Bylinné kapky, 50 ml

Výrobce: Bylinné kapky   
Dostupnost: skladem

bylinná tiktura (extrakt) pro zvýšení snížené funkce štítné žlázy (pro úpravu hypotyreózy). Chaluha bublinatá zlepšuje činnost štítné žlázy při nedostatku jódu (hypofunkce) a zároveň výrazně zrychluje metabolismus a tím podporuje hubnutí. Dále obsahuje i významné množství minerálů, vitamínů a stopových prvků. Ovlivňuje i ostatní žlázy s vnitřní sekrecí. Další bylinou v této směsi je aronie plod. Plody této rostliny jsou významným zdrojem široké skupiny vitamínů (B,C,E,P). Díky vysokému obsahu flavonoidů (patří k nim např. hesperidin, quercetin, rutin, aj.) zlepšuje pevnost a pružnost cév, dále obsahuje jód a umí harmonizovat činnost štítné žlázy. Pokud je příčinou nemoci chronický zánět štítné žlázy (bývá velmi často), přidáváme tinkturu Irský mech.

Cena: 139,00 Kč  
 ks 

Balení: 50 ml

Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.


Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus), aronie (Aronia melanocarpa).

Jód je prekurzorem hormonů štítné žlázy. Snížená funkce štítné žlázy se projevuje sníženou tvorbou hormonů štítné žlázy. Buňky ŠŽ jsou schopny zachytávat z krve jód a z něj vytvářet hormony štítné žlázy tyroxin a trijodtyronin. Tyto hormony ŠŽ mají v těle mnoho účinků. Zvyšují metabolismus organismu i tvorbu tepelné energie, pomáhají odbourávat tělesný tuk, snižují hodnoty cholesterolu, zrychlují činnost srdce a zvyšují psychickou i fyzickou aktivitu člověka. Dalším hormonem je kalcitonin, který nemění hospodaření s energiemi, ale zasahuje do metabolismu iontů kalcia a fosforu. 

Chaluha bublinatá zlepšuje činnost štítné žlázy při nedostatku jódu (hypofunkce) a zároveň výrazně zrychluje metabolismus a tím podporuje hubnutí. Dále obsahuje i významné množství minerálů, vitamínů a stopových prvků. Ovlivňuje i ostatní žlázy s vnitřní sekrecí. Další bylinou v této směsi je aronie plod. Plody této rostliny jsou významným zdrojem široké skupiny vitamínů (B,C,E,P). Díky vysokému obsahu flavonoidů (patří k nim např. hesperidin, quercetin, rutin, aj.) zlepšuje pevnost a pružnost cév, dále obsahuje jód a umí harmonizovat činnost štítné žlázy.zpět


Provozovatel serveru: Voňavý krámek, s.r.o., IČ: 293 86 730
Telefon: 721237800 www.vonavykramek.cz, vonavykramek@seznam.cz

Provozováno na systému PremiumSHOP