Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Imunita,záněty,závažné nemoci

Blokátor kapky 50 ml

Výrobce: Bylinné kapky   
Dostupnost: skladem

Blokátor (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin a hub pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému (pro zamezení vzdáleného šíření defektních buněk (metastázy) při závažných nálezech ).

Cena: 154,00 Kč  
 ks 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - eleuterokok ostnitý (Eleuterococcus senticosus), Mai-take - trsnatec lupenitý (Grifola frondosa), korálovec ježatý (Hericium erinaceus).

Eleuterokok má výrazný imunomodulační účinek, kdy prokazatelně zvyšuje fagocytovou aktivitu makrofágů, zvyšuje produkci bílých krvinek i interferonu. Podporuje metabolické aktivity a zlepšuje průtok krve v srdci a mozku. Harmonizací endokrinního systému se eleuterokok řadí mezi vynikající adaptogeny a drogy zlepšující celkový stav organismu.

Mai-take - trsnatec lupenitý působí jako tonikum, má silné protinádorové účinky působí imunostimulačně, aktivuje činnost makrofágů a má protimutagenní účinek.

Dle výsledků výzkumů in vitro i in vivo chrání trsnatec zdravé buňky před napadením buňkami zhoubnými, brání tvorbě metastáz.

Korálovec ježatý ovlivňuje imunitu, žaludek, tlusté střevo a neurologické potíže. Profesor Valíček uvádí následující: korálovec se užívá na zažívání a žaludeční problémy, při chronické gastritidě, žaludečních a dvanáctníkových zánětech a vředech a při zánětu tlustého střeva. Výzkumy ukázaly, že potlačuje Helicobacter pylori - pravděpodobnou příčinu žaludečních vředů.

Balení: 50 ml

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženyzpět


Provozovatel serveru: Voňavý krámek, s.r.o., IČ: 293 86 730
Telefon: 721237800 www.vonavykramek.cz, vonavykramek@seznam.cz

Provozováno na systému PremiumSHOP