Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

O nás

Již čtrnáctým rokem provozujeme náš e-shop Voňavý krámek, který je prvním a jediným internetovým obchodem s tímto názvem, provozovaný rodinnou firmou. Najdete nás na adresách: ww.vonavykramek.cz, www.vonavy-kramek.cz a na facebooku www.facebook.com/vonavykramek.cz. Náš obchůdek Voňavý krámek bezpečně poznáte podle našeho loga.

Ve Voňavém krámku nabízíme široký sortiment bylin, bylinných čajových směsí, extraktů z živých rostlin, z pupenů, bylinných elixírů, sortiment tradiční čínské medicíny, zdravou výživu. Všechny přírodní produkty, které si můžete ve Voňavém krámku zakoupit, jsou schváleny jako doplňky stravy, jejich účinky jsou nejen harmonizační, ale především preventivní. Nelze je zaměňovat za léky.

Celých uplynulých třináct let cíleně nabízíme přírodní produkty k dosažení harmonie, která je jedinou cestou ke zdraví, tj. žít v souladu s přírodou, respektovat její životní cyklus, jednotlivá roční období, kdy se snažíme nejen hodnotit jednotlivá období podle převládajícího přírodního elementu, ale především doporučujeme potraviny vhodné pro tato období, jejichž léčebné vlastnosti jsou nepostradatelné pro dosažení rovnováhy.

 

Pro naše věrné zákazníky máme věrnostní program:

Pokud hodnota nákupů zboží v našem e-shopu dosáhne během kalendářního roku celkové výše 5.000,-Kč (do celkové hodnoty se započítávají jednotlivé nákupy zboží od počátku kalendářního roku, poštovné není započítáváno), získávají slevu ve výši 5% na každý další nákup. Sleva 5% bude uplatněna až do konce následujícího kalendářního roku!

Sleva 5% se vztahuje na celý sortiment Voňavého krámku, nevztahuje se však na již zlevněné zboží, zboží v akci a poštovné.

Slevu ve výši 5% na nákup zboží jsme přiznali zpětně všem zákazníkům, kteří podmínky Věrnostního programu Voňavého krámku splnili již v roce 2016! Našim věrným zákazníkům, kteří splňují limit v běžných letech, každým rokem slevu zvedáme o 1 %!

Hodnotu Vašich nákupů zboží v kalendářním roce hlídáme za jednotlivé zákazníky, a jakmile tato hodnota dosáhne výše 5.000,-Kč, informujeme je (emailem). 

Voňavý krámek si vyhrazuje právo podmínky věrnostního programu změnit.

Věrnostní program platí do konce roku 2020!

Celková hodnota nákupů zboží se vypočítává dle jména osoby. Není možné sčítat hodnoty nákupů různých osob.

 

Všechny námi nabízené produkty jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví (HEM), Státním zdravotním ústavem (SZÚ), v případě produktů TCM - tradiční čínské medicíny  je každá šarže bylin testována v renomované akreditované laboratoři EU Keipp Forschung, a to na těžké kovy, baktérie, plísně a kvasinky. Všechny bylinné tablety TCM Herbs mají každou šarži bylin navíc testovanou na 4 skupiny pesticidů.

Vaše přání, připomínky, dotazy prosím směřujte na náš email: vonavykramek@seznam.cz

Halina Závodská
Provozovatel serveru: Voňavý krámek, s.r.o., IČ: 293 86 730
Telefon: 721237800 www.vonavykramek.cz, vonavykramek@seznam.cz

Provozováno na systému PremiumSHOP